top of page
הרצאות איכות סביבה

הרצאות וסדנאות איכות סביבה

מחפשים הרצאה על איכות הסביבה? אנו מציעים הרצאות וסדנאות העשרה והשראה במגוון נושאים!

ההרצאות נוגעות בנושאים הסביבתיים העדכניים ביותר ומותאמות ללקוח על פי דרישותיו וצרכיו.

כאשר מדובר על הרצאה על איכות הסביבה, המטרה היא להציג את נושא הסביבה מזוויות חדשות ומעניינות, להעלות שאלות ולתת כלים פרקטיים. בנוסף להגביר מודעות לקשר הישיר של פעולה והשפעתה על הסביבה.

קראו על ההרצאות שלנו בנושא כלכלה מעגלית כאן

לחברת סוטוק ידע ממשי, מעשי והנדסי, וניסיון מהשטח עם מגוון של חברות בארץ. על סמך הניסיון הזה, יש לנו אפשרות להתאים תוכניות לקהלים מגוונים.

 

לצוות סוטוק ניסיון עשיר ורב בהדרכה, ואנו עובדים עם מר לאוניד רזינסקי, מפתח עסקי של חברת הרצאות הבוטיק של בארי כץ.

 

בגזרת מערכת החינוך הפורמלית והלא פורמלית, ניתן לערוך סדנה והרצאה על איכות הסביבה, לחט"ב ומעלה.

אם יש רצון ניתן לייצר תוכנית ליום שיא, או סדרת מפגשים: לתיכונים, חט"ב, למורים וצוות מקצועי, ש"ש, מד"צים, תו תקן וכיו"ב.

סוטוק מחברת בין בתי ספר לתעשייה.

איך?

 1. סידרת מפגשים פרונטליים/סדנאיים, שבסיומם ייצרו התלמידים מוצרים מפסולת ותוצרי לוואי (עץ, בד, נייר - כולם כמובן חומרים שיאושרו לעבודה מול משרד החינוך), אותם יוכלו למכור במטרה לגייס כספים לתרומה לקהילה או נסיעה לפולין וכיו"ב.

 2. השתלמות "יזמות, קיימות וחברה", המיועדת לקבוצות נוער של מנהיגות סביבתית, בעקבותיה יצרו המשתתפים קשר עם עסקים מקומיים ויפתרו בהנחייתנו בעיות סביבתיות של עסקים מקומיים.

 3. ביצוע עבודות חקר במגמות לכימיה והשתלבות בפרויקט מעשי של אנליזה של חומרים היכרות ומציאת ייעוד או טיפול לחומרי הפסולת כחומר גלם לתעשייה אחרת, או לחילופין היכרות מעשית עם טכנולוגיות קיימות לטיפול בסוג זה של שפכים. הפרויקט יכול להיות קבוצתי או פרטני.

 

פעילות בערוצים נוספים הפונה לקהלי מבוגרים - הרצאות על איכות הסביבה ועוד, לקהל רחב בפאבים/בתי קפה - בסגנון "מדע על הבר".

 

בנוסף - כמובן הרצאות וסדנאות לקהל מקצועי,  הרצאות מסוג זה מתאימות למסגרות של:

  1. גמול השתלמות.

  2. מנהלים ומקבלי החלטות.

  3. צוותי פיתוח מוצר.

  4. כלל הארגון.

 

חברת סוטוק מציעה שילוב יוצא דופן בין ניסיון מעשי מהשטח ויכולות הדרכה ומתודיקה יוצאות מן הכלל.

כיסאות.JPG

לקוחות ממליצים

Lawrence Aronhime, senior lecturer, Johns Hopkins University

Maor Diminsky spoke to my class of 18 engineering students from Johns Hopkins University and introduced the concept of the circular economy.  His talk fit in perfectly with the core topics of my class – innovation and sustainability.  The class was extremely interesting and Maor was personally very engaging.  I hope he will have the time to speak to my students again next year.

יוסי יוספיה , ממונה בטיחות , טבע תעשיות פרמצבטיות בע"מ

ברצוני להודות לכם על החוויה ההדרכתית אותה העברתם בהצלחה מרובה אצלנו בטבע מו"פ בכפ"ס.

במסגרת ההדרכה הפרונטלית ידעתם לשלב את ציבור העובדים (כ- 180 איש) ולהפעילם כך שישתפו פעולה ויגלו עניין רב בחומר המוצג, זאת תוך שימוש בטכניקות למידה ובאפליקציה.

בהמשך, עבר צוות איכות הסביבה שלנו סדנה שעיקר מטרתה להגביר את המודעות לסביבת העבודה, לייעול, לחסכון ומניעת בזבוז משאבים נצרכים.

הגישה החיובית, כושר העברת מסרים והקשבה, היו מנת חלקכם ועל כך אנו מודים לכם ונשמח להמשך שיתוף פעולה גם בעתיד.

ד"ר ליאורה שאלתיאל-הרפז , מרכזת הקורס "מפגשים ומאורעות באיכות הסביבה" , המכללה האקדמית תל-חי

ברצוני להודות לך מקרב לב, על ההרצאה המרתקת שנשאת בפני סטודנטים ממכללת תל-חי בנושא כלכלה מעגלית, במסגרת הקורס "מפגשים ומאורעות באיכות הסביבה", בו משתתפים סטודנטים מהחוג למדעי הסביבה.

בהרצאתך נגעת בנושאים אקטואליים סביבתיים שענינו את הסטודנטים, תוך שזירת המידע בידע הנדסי נרחב  ונגיעה בהיבטים כלכליים, סביבתיים, חברתיים וחוקיים.

עשית זאת בחן רב, תוך התיחסות רצינית לשאלות הסטודנטים, ועובדה היא שגם אחרי שלוש שעות של הרצאה בזום, סטודנטים רבים לא רצו לתת לך ל"רדת מהשידור" ונשארו אחרי תום השעור לשאול שאלות ולהתענין. בסיום הרצאך, פנו אלי סטודנטים רבים להביע את תודתם לך.

בנוסף סטודנטים רבים נענו בשמחה לאתגר שהצבת בפניהם לחשוב על מוצר הקשור לכלכה מעגלית והעלו את רעיונותיהם באתר הקהילה שיצרת.

bottom of page